Motorlu Garaj Kapısı Ankara

Hayatımızın ayrılmaz parçalarında biri olan araçlarımız için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapmaktayız. Bunlardan en önemlisi ise garajdır. İyi bir garaj arabamızı olumsuz hava şartlarından korumaktadır. Panjur Ankara Garajların önemli unsurlarında biride kapılarıdır. garaj kapıları ile araç giriş çıkışları oldukça kolay bir duruma gelmektedir. Teknolojinin etkili kullanımı sonucu uzaktan kumandalı otomatik garaj kapılarını da görmek mümkün hale gelmiştir. Tabi bu gibi teknolojik cihazların fiyatlarını da biraz yükse olabilmektedir. Otomatik garaj kapıları fiyatları ise kullanılan malzeme, garaj kapısının boyutu, yüksekliği gibi özellikleri değerlendirilerek belirlenmektedir.

motorlu panjur ankara

Panjur Sistemleri Çankaya Ankara

Firmamız tüm bu özellikleri belirleyerek sizlere çok uygun fiyatlar ile panjur tamiri garaj kapısı hizmeti sunmaktadır.Sunmuş olduğumuz garaj kapıları yüksek kalite malzemeden üretilmiştir. Yanma, küflenme gibi olumsuz durumlardan en alt seviyede etkilenmektedir. Geniş ve oldukça zengin katalogumuzdan istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Garaj Kapıları Anında montaj hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız doğrultusunda tüm hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllardan beri sizlere tecrübeli ve deneyimli personelimiz ile hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz tüm otomatik garaj kapıları bu hizmetleri her geçen gün geliştirerek daha kaliteli hizmet sunmayı şirket politikası haline getirmiş bulunmaktayız. Bu politikalarımız ile yıllardır ayakta durmakta olup sektörün öncü firmaları arasındaki yerimizi almış bulunmaktayız. Garaj kapılarının birçok modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise şifreli garaj kapısı, otomatik garaj kapısı gibi isimler almaktadır. Bunlar arasından istediğiniz seçebilirsiniz. sineklik Motorlu Garaj Kapısı, garaj kapısı fiyat, otomatik garaj kapısı

otomatik-panjurlar pvc-sineklik

Panjur Tamiri

Tamir Hizmetlerimiz
-Otomatik Panjur İpi Değişimi
-Panjur İpi Değişimi
-Makas Değişimi
-Menteşe Değişimi
-Kasnak ve Borusunun Değişimi
-Pilastik Değişimi
-İç Mekanizma Değişimi
-Genel Bakım ve Yağlama Takılıyorsa Giderilmesi

Motorlu Panjur Tamiri
-Uzaktan kumandalı panjur tamiri
-El ile kumandalı panjur tamiri
-Çelik askı değişimi
-Motor değişimi
-Paletlerin değişimi
-Genel bakım ve yağlama hizmeti

Panjur İmalatı
Panjur profilleri alüminyum olup içi poliüretan dolguludur.
Motorlar dünyanın en sessiz çalışan motorları tercih edilmektedir.

Neler yapıyoruz ?
- Motorlu panjur imalatı
- Dükkan kepenkleri

Panjur kullanmanın faydaları neler ?
Kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgarın uçurduğu maddelerden korumak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir.Panjurlarınız kapalı durumda mahremiyet sağlar.Yarı kapalı durumda ise dişardaki gölge ve hareketleri önler.