Panjur Ankara

Ankara’da Kaya Panjur firmamız Motorlu ve Manuel Panjur işlerinde yıllar boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren alüminyum motorlu ve manuel panjur üretim ve montajı yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Panjur Ankara içi 24 saat Panjur Tamiri hizmeti sunmaktadır.

Benimsediğimiz “%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi” çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm panjur projelerinde müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

Servisimiz güvenilir bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Ankarada Panjur konusunda tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Panjur Ankara Tamiri, Panjur periyodik bakımı, Panjur kumanda arızası, Panjur panel temizliği, Panjur Motor arızaları, Panjur yedek parça değiştirme..

otomatik-panjurlar pvc-sineklik

Panjur Tamiri

Tamir Hizmetlerimiz
-Otomatik Panjur İpi Değişimi
-Panjur İpi Değişimi
-Makas Değişimi
-Menteşe Değişimi
-Kasnak ve Borusunun Değişimi
-Pilastik Değişimi
-İç Mekanizma Değişimi
-Genel Bakım ve Yağlama Takılıyorsa Giderilmesi

Motorlu Panjur Tamiri
-Uzaktan kumandalı panjur tamiri
-El ile kumandalı panjur tamiri
-Çelik askı değişimi
-Motor değişimi
-Paletlerin değişimi
-Genel bakım ve yağlama hizmeti

Panjur İmalatı
Panjur profilleri alüminyum olup içi poliüretan dolguludur.
Motorlar dünyanın en sessiz çalışan motorları tercih edilmektedir.

Neler yapıyoruz ?
- Motorlu panjur imalatı
- Dükkan kepenkleri

Panjur kullanmanın faydaları neler ?
Kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgarın uçurduğu maddelerden korumak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir.Panjurlarınız kapalı durumda mahremiyet sağlar.Yarı kapalı durumda ise dişardaki gölge ve hareketleri önler.